Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy jobban...

Mit csináljak hogy jobban nőjön a hajam?

Figyelt kérdés

Most vágattam belőle, de nagyon göndör és felkuccad.

Vasalva a hátam közepéig ér, de ugy kb 10 centivel rövidebbnek látszik. ://

Tudtok vmit amitöl jobban nőne? (nem hajnövesztő szert)

Vagy mennyi idő kell h nőjön kb. 10 centit?

előre is köszi.

13/l


2013. jan. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vasalod az nagyon sokat fog jelenteni.

Amúgy kb havi 1 centit nő, szóval kb 10 hónap.

Elvileg(még nem próbáltam, de ki fogom, sokan ajánlották) a ricinusolaj(pár száz forint a patikában) nagyon sokat segít, 2-3 centit is nőhet tőle, heti párszor bekened vele a töveket(étolajjal hígítod) rajta hagyod egy órát.

Tudom hogy nem hajnövesztő szert kértél, de ez nem is egy kifejezetten erre kitalált csodaszer, amúgy hashajtó, de erre is nagyon jó elvileg.

De mondom, ha abba hagyod a hajvasalást, akkor az is sokat fog számítani.

2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2013. jan. 16. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
A hajnövekedést nem lehet gyorsítani, az genetika. Mindenkinél más, ezen semmilyen olaj vagy hajszesz nem változtat. Szóval ápold a hajad rendesen, ne árts neki hajvasalóval meg ilyesmi, vigyázz rá hogy ne törjön, és akkor hamar megnő. Nekem pl 2 cm-t nő havonta... hogy neked mennyit azt nem tudhatom.
2013. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ricinusolaj, patikából tudod beszerezni kb. 300 forintért, plusz das gesunde plus haare kapszula, dm-ben lehet venni, 2 hónapos adag, 800 ft.
2013. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. jan. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!