Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampont tartjátok a...

Melyik sampont tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés

lécci márkát és a fajtáját is írjátok le.pl:schauma- korpásodás elleni.

(ez jutott eszembe)


2009. aug. 29. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kérastase bármelyik terméke.
2009. aug. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is az az igazán jó ha mondjuk 6 hajmosásonként cserélgeted a sampont :) Most schauma lila flakonos egyenes & fényes sampont és balzsamot használok, meg vagyok elégedve :)
2009. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pantene Pro-V Intensive Regeneration!egyszerűen a hajad olyan lesz,mint a selyem.az én hajam könnyen kócolódik,viszont ezzel mire hazaértem,olyan volt,mintha akkor fésültem volna meg!viszont elég zsíros a hajam,így nem használhatom,mert még annyi ideig se bírja ki,mint általában,másnapra undorító.inkább száraz hajra ajánlom.
2010. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Schauma kókuszos és gyógynövényes,nekem nagyon puha és friss tőle a hajam.A Fructist nem bírja a hajam,sem a Gliss Kurt.
2010. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!