Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet sima borom?

Hogyan lehet sima borom?

Figyelt kérdés
Nagyon szaraz a borom. hasznalok kremet mindig szarazborre, de megis hamar kiszarad.Gozoltetem is hetente, meg rendesen lemosom, de mit tehetek h allandoan nagyon sima, es ne szaraz borom legyen?
2008. jún. 1. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
testápolóval!ha száraz a bőröd:baba szárazság elleni testápoló
2008. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bőrradír. Lehet kapni egész testre valót is. Minimum hetente egyszer radírozd le magad, akkor király lesz a bőröd.
2008. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

HA nincs időd elmenni bőrradírért, vagy csak a szülők akadékoskodnak, hogy minek az, házilag is készíthetsz:


Egy kis testápolót, keverj össze kristálycukorral, és kész...tudom, hogy érdekesen hangzik de ezt egy bőrgyógyász, ismerős ajánlotta...

2008. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és van még egy super receptem is száraz börre...általában csak kézfejen szoktam csinálni, szerintem először te is ott próbáld ki:


Fogj másfél-, két deci tejet, adj hozzá egy-két evőkanál vizet (nem fontos, csak hogy több legyn) Majd ebben mosd meg a kezed, végül jön az X hozzávaló: Az olivaolaj! Két evőkanállal csöpögtess a tejre és merícsd el benne a kezed, majd kenegesd szét a tejcseppeket, ezt 3-5 ször ismételd, ezek után hagy mindent rászáradni, semmit se törölj le. Tudom az olaj olyan lesz mintha örökre ott akarna maradni, de fél óra alatt felszívódik. Ezek után még 20 percig semmi szappan!

Ezt havonta 1-2 szer, szükség szerint többször ismételd!

2008. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2008. jún. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!