Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kérdés főleg fodrászoknak...

A kérdés főleg fodrászoknak szól: Illik vinni képet arról, hogy milyen frizurát szeretnék?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom, hogy illik-e vagy bántó, vagy esetleg attól tartotok-e, hogy ha nem sikerül pont ugyanolyanra (mondjuk mivel a kliens hajának a szerkezete teljesen más és nem lehet megcsinálni), akkor a vendég nem lesz elégedett a munkátokkal?

Jobban szeretitek, ha kép nélkül érkezik a vendég, így szabadabb kezet kaptok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 9. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
engem múltkor elzavart a fodrász amikor képet vittem szóval szerintem az
2013. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tehát bántó elfeljtettem előbb odaírni
2013. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális az a fodrász, aki ezért elzavar.


Rendesebb helyeken, ha elmondod, hogy frizurát szeretnél, a kezedbe nyom legalább 4-5 fodrászmagazint, és az elképzeléseid alapján megmutatja, hogy a hajadból melyik modelleket lehetne ideálisan elkészíteni.


Általában ha viszel képet, akkor is elmagyarázza, hogy esetleg a te hajadon nem fog így állni, vagy hogy tökéletesen elkészíthető-e.


Ezt most 3-4 fodrásszal való tapasztalatom alapján írom...

2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék olyan fodrászhoz, aki elzavar a képpel. Az enyém még örül is neki, mert így nem belőlem kell kihúznia hogy hol milyen legyen.. maximum elmondja, hogy az én hajamból nem pont ilyet lehet, de ilyet és ilyet tud csinálni.
2013. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én vittem képet, sőt mikor a fodrásznál voltam, akkor is adott újságot, hogy nézzem ki, melyik tetszik. Enyém versenyeket nyert mesterfodrász, nem érzi alázónak, ha képet viszek. Sőt régebben olyanhoz jártam, aki fodrászokat tanított, ő sem vette zokon a képet. Nem mindenki olyan ügyes, hogy el tudja magyarázni a fodrásznak, hogy mit akar.

Egyébként a jó fodrász meg tudja csinálni olyanra a hajadat, mint szeretnéd, csak nem biztos, hogy te is majd úgy be tudod szárítani otthon.

2013. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább örülnek neki. aki elhajt ilyen miatt valakit, az maradjon vendég nélkül.

én is vittem fodrászomnak képet még 1 évvel ezelőtt, elmagyarázta, hogy teljesen nem lesz ilyen a végeredmény, mert nekem vékonyabbszálú és egyenesebb a hajam, de megpróbálja kihozni belőle a maximumot, hogy a kívánt hatást megközelítse:)

2013. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém konkrétan kérte, hogy nézzem ki, mi tetszene, vigyem el neki, és ő is adott pár magazint, amit együtt végignéztünk, mert ő azért ért hozzá, hogy mi állna jól és mi az, amit alapjáraton felejtsek el, mielőtt még beleélném magam :-)
2013. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer voltam, vittem képet, elmondta hogy ez póthajjal ilyen, az enyém magában nem ilyen lesz, és hogy milyen hasonlóra számítsak... kép nélkül el sem tudtam volna magyarázni mit akarok. De semmi gondja nem volt azzal hogy képet vittem.
2013. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!