Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a striákat a fenekemről? Csíkos. Pedig nem is fogytam vagy híztam hirtelen.

Figyelt kérdés
Van valami speciális krém vagy műtéti megoldás? Olyan mintha szülési csíkok lennének.. először azt hittem eltűnik majd, csak azért van, mert túl vékony vagyok. De nem akar eltűnni. Segítsetek! (Csak normális válaszokat várok!!!)
2013. jan. 8. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak,állítólag azért,mert gyorsan nőttem,magasságra. Te semilyen formaban nem nőttél? Mondjuk a feneked? Nem lett nagyobb?


Amugy sokféle krémet kipróbáltam,hónapokon át használtam de semmi változás...

2013. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh.. volt egy fenéknagyobbító műtétem. akkor emiatt lehet :( de nem akarok belenyugodni, nagyon-nagyon zavar. csak van valami krém... hegkezelő krémek nem szoktak segíteni???
2013. jan. 8. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..de kipróbálhatod :) tényleg sokféle krémmel próbálkoztam,de semmi..amugy az elején lila,de majd kifehéredik és nem fog annyira látszani....
2013. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van megoldás. :) De előre szólok, hogy 100%-osan nem fognak eltűnni a csíkok semmilyen eljárással. és a terhességi és a növekedési csíkjaimra is reconstriát használtam. A friss terhességi csíkokat nagyon jól eltűntette, már csak közelről látszanak nagyon kicsit, a régi csíkjaimat pedig rendesen kifehérítette, teljesen bőrszínűek, bár jobban látszanak, mint a frissek.
2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!