Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom gyorsan megnöveszt...

Mivel tudom gyorsan megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés
5-6-7 cm et szeretnék gyorsan növeszteni. Hullámos a hajam ezt is bele kell venni szóval kb 6-7-8 cm et. Mivel és mennyi idő után nő meg kb. Kapszulákat nem szeretnék.(balzsam,olaj stb.) Azért gyorsan szeretném növeszteni.

2013. jan. 7. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
A haj magától nő, semmivel nem lehet gyorsítani rajta, szóval türelem...
2013. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
Szerintem genetikus kinek mennyire gyorsan nő a haja.Úgyhogy semmivbel.Marad az előttem elhangzott hajpótlás,hajhosszabbítás módszere.
2013. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan dicsérik a Bánfi termékeket, de én azokat csak akkor ajánlom, ha amúgy nem festett a hajad, mert nekem szó szerint lemarta a festéket és ilyen mosogatólé színű hajat kaptam :D

Mondjuk elsőnek szerintem a belső táplálás a legfontosabb. Ha úgy érzed a tél miatt nem tudsz elegendő zöldséget, gyümölcsöt enni, akkor legalább egy multivitamint kezdj szedni. A DM-nek van saját márkás B vitamin komplexe, nagyon jó és nem is drága. Sok tejterméket és tojást fogyassz (a tojás tele van ugye fehérjével, A és B vitaminokkal stb).

A ricinusolajról megoszlanak a vélemények, de nekem bevált. Kipróbálhatod, bár elég sok macera van vele.

Gyógynövények közül a mezei zsurló és a csalán, amit még tudok ajánlani, külsőleg, belsőleg egyaránt. Én most azt csinálom, hogy hajmosás előtt főzök egy pohárnyi csalánteát és abban hígítom a samponom. A rozmaring is jó.

Néhány link:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy azóta sikerült- e vagy sem, de hülyeség, hogy nem lehet befolyásolni a haj növekedését. Ricinus, bánfi... nézz utána neten rengeteg van :)
2013. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!