Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12/L vagyok. Tudnatok tippeket...

12/L vagyok. Tudnatok tippeket adni, hogy tuntessem el a pattanasokat?

Figyelt kérdés
Varom a tapasztalatokat

2013. jan. 7. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggel, este teafaolajas szappannal mosd meg. Használj Alverde iszapos tonikot, hidratálót utána. Ez segít valamit de eltűnni teljesen nem fognak, mert ez a tinikorral jár.
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Válassz egy termékcsaládot és azok termékeit használd.Arcradír,ecsetelő stb.Kiegészítik egymás hatását.
2013. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne piszkald az arcodat es gyakran mosd meg. Nem biztos, h olyan hatekony mint a felettem levok, de olcsobb
2013. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tini Tonik a jó! Én is azt használom kb 4 hónapja, nekem bevált. Eltünteti patik háromnegyedét! Este fürdés után kell wattára önteni (ne sokat és ne is keveset önts rá) és utána szépen bekened az arcodat...nekem nagyon sok patim volt a homlokomon, mióta Tonik-ot használom azóta nincs semmi se a homlokomon!!! Volt már olyan, h sehol se volt egy pati se! :) Én 799ft-ért (+ a watta 100ft körül van) szoktam venni a GoodsMarket-ből! Nekem elég szokott lenni (kb) másfél hónapig. Azt ne várd, h ha bekened az arcod ma és holnapra nem lesz egy se! Szerintem egy probát megér! ;) Remélem tudtam segíteni! UI.: Bocsi a helyesírásért, telóról vok.
2013. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat :*
2013. jan. 9. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a bolti garnier, clean&clear stb. termékek nem jöttek be, sok mindent próbáltam, és mivel csúnya pattanásos az arcom, én egy gyógyszertári készítményt, a zinerytet használom. Barátnőm ajánlotta, ő már egy-két hónapja használja, és nagyon szépen levitte a pattanásait, és én bár még csak 3 napja alkalmazom, mégis látható az eredmény. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, de elég a helyi orvoshoz is, és ő tud tanácsot adni, hogy mi a te bőrödnek leginkább való szer, vagy ha tényleg sok a pattid, akkor írass fel egy zinerytet. Én kicsit sokáig halogattam, mert antibiotikumos készítmény, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Remélem segítettem. :)
2013. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaa és azt elfelejtettem, hogy nem csak eltünteti a pattikat, de meg is előzi őket, és nem is drága, én 1250 Ft-ért vettem, és 5 hétig elég :)
2013. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eees vajon ez a Zineryt kaphato Romaniaban is?
2013. jan. 10. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy nagyobb patikában biztos, csak irasd fel a háziorvosoddal, ő lehet, hogy meg is tudná mondani, hogy szerinte hol kaphatsz.
2013. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oksi
2013. jan. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!