Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokat okozhat az...

Pattanásokat okozhat az arcszolárium?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy arcszoláriumot, és attól félek hogy attóljöhettek ki a pattanásaim. Konkrétannem vagyok biztos benne,mivel közrejátszhattak az ünnepi evés-ivások, de az tény hogy a sima fekvős szolárium amit a stúdióban használok, eddig csak segített az arcomon

2013. jan. 2. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen észrevételem, de nekem szoli gépekben, szóval nem külön arcszoliban, de azért leírom, hátha segít.

Nekem is általába segíteni szokott a pattanásaimon a szolárium, de csak amiben nincs külön arcszolis rész. Amikor olyanban voltam, amiben van, akkor ilyen kisebb gyulladt gumócskák jelentek meg az arcomon, meg pirosság és szárazság. Megégni nem égtem meg vagy ilyesmi, de sokkal inkább kiszárította a bőröm, és inkább fokozott faggyútermelésbe kezdett a bőröm, mint hogy visszafogta volna magát.

Én nem dőlök be neki, bármennyire mondják hogy az jobb. Valakinek lehet de nekem így is gond van a bőrömmel, nem kell tetézni.

Lehet hogy az ünnepi evés-ivástól van, ez 2-3 nap alatt kiderül. Ha rendes kaja mellett is kijönnek akkor az arcszolitól van.

2013. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, azt nem, de bőrrákot igen. Jó éjt és BUÉK! ;)
2013. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp a kozmetikusom ajánlotta ,hogy járjak gyakrabban szoliba,mert szárítja a pattanásokat!:)
2013. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal bőrrákot a naptól lehet kapni. Az káros. A gyakori szolizás is káros és öregíti a bőrt.

Itt az észnélküliségeken van a hangsúly: fényvédő nélkül napra menni, heti 5-ször szolizni...

2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!