Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most epiláltam le a lábam,...

Ha most epiláltam le a lábam, mehetek szoliba? Délelőtt epiláltam és 7körül mennék szoliba. Nem lesz gondom belőle?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2008. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi...akkor nem fognak begyulladni a szőrtüszők?mert azt hallottam már h borotválás után közvetlenül nem lehet menni!
2008. máj. 31. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne menj... ennyi ido alatt meg nem higgadt le a borod. En gyanta utan mentem szoliba es tiszta pottyos lett a labam. Reg volt, de meg mindig lehet latni egy kicsit.
2008. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fúú,komolyan?hát el kell gondolkoznom,h megyek-e....
2008. máj. 31. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
komolyan mondom... ott lett pottyos a szortusszok helyen. Mondjuk nekem eleg feher es erzekeny borom van, de szerintem ne kockaztass. Meg anno egy kozmetikus baratnom mondta, h valoszinuleg attol lett pottyos, mert az irritalt borfeluletre raszoliztam. Szoval szerintem varj legalabb egy napot, amig lenyugszik a borod.
2008. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Epilálás, gyantázás után tilos napozni és szolizni... Elvileg elég a bőrnek 24 óra, de valamilyen rádióműsorban beszélt egy bőrgyógyász, hogy jobb ilyesmivel 3 napot is várni, mert a hámréget ilyenkor nagyon érzékeny, sérülékeny. Lehet, hogy nem is most rögtön lesz belőle problémád, hanem késöbb! Szerintem a szoli megvár, jobb elővigyázatosabbnak lenni :)
2008. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
1. válaszoló vok!: akkor bocsi, de én már nem 1x mentem úgy el, és semmi nem látszott, és rem később sem lesz bajom :S na mind1
2008. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 1. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:

kb 5 éve történt, hogy ránapoztam, és még mindig pöttyös.

Akozmetikusom azzal vigasztal, hogy lézeres műtéttel el lehet távolítani... szóval nem igazán érte meg

2008. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!