Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2 napja epiláltam még mindig...

2 napja epiláltam még mindig vörös vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na jó, másfél napja leepiláltam a lábam, a combomat is. (Eddig borotváltam.) Utána bekentem Neugranormonnal (ami ugye gyulladás csökkentő), de még mindig szinte egybefüggő piros pöttyös vagyok. Főleg a lábszáram.

Elég sűrű a szőr a lábamon. Lehet ez lehet az oka? Csütörtökre mindenképp el akarom mulasztani.

Nektek mennyi idő volt a max. amíg vörösek voltatok?

Mit csináljak, hogy elmúljon? Mit csináljak a következő alkalommal?


Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett.


2009. máj. 26. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

még nem szokta meg a bőröd a gépet ezért piros ,,hintőpor neogranormon bepanhten ezek jók,,,el fog múlni nap ne nagyon érje és ne radirozd,,nekem is 1-2 napid piros volt az elején de most már elég pár óra és elmúlik a pötty

2009. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok ha van akkor aloe vera gél is jó rá,,,este kend be mert akkor pihen és regenerálódik a bőr kevésbé éri kosz
2009. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én mindig ezzel kenem:


lady stella professional,

csipkebogyó gyantázás utáni nyugtató balzsam c-vitaminnal.


Csodát tesz gyantázás és epilálás után :) ;) :D:D kb 850 forint :)

2009. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!