Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen a szüleim nélkül is...

14 évesen a szüleim nélkül is leszedethetek anyajegyet?

Figyelt kérdés

A szüleim nem engedik, hogy leszedessek a hónaljamról egy anyajegyet.

Az a bajom vele, hogy nagyon kiálló, amikor borotválom a hónaljamat, sokszor belekapok véletlenül, mert annyira szar helyen van, ráadásul elég undorító is, ugyanis sosem tudom miatta teljesen simára leborotválni a hónaljamat, mert egy csomó szőrszál így kinő ALÓLA o.O Ne kérdezzétek, hogy csináltam, de komolyan, az anyajegy ALÓL nő ki a szőr, tök durva...

Valamint a jobb arcomon is van egy nagyon nagy anyajegy, bár azt már meg sem mertem kérdezni a szüleimtől, mert amikor a hónaljamon lévőt említettem is jól lecsesztek, pedig szerintem ez se normális, pl. ebből is mindig kinőnek ilyen 2 cm hosszú fekete szőrszálak, és eddig gyantával leszedtem, de félek, hogy ez rosszat tesz neki, valamint néha ilyen picit pattanásszerű kis cuccok nőnek az anyajegy közepén, amit már volt, hogy ki is nyomtam, igaz, eddig semmi bajom nem volt tőle, de félek, ha így folytatom, elrákosodik, vagy ilyesmi, viszont azt csak nem akarhatom, hogy mások undorítónak nézzenek, hogy ilyen banyás szőrös anyajegyem van...

Mindegy, szóval a lényeg, ha elmegyek bőrgyógyászhoz és esetleg kiderül, hogy baj van velük, a szüleim nélkül is leszedethetném? Mert ahogy mondtam, ők nem engedik..

14l


2013. jan. 5. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, 18 év alatt kell szülő beleegyezése is. Hisztizz sokat. Majd megunják és megértik miért fontos ez neked. Jobbat nem tudok.
2013. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :S De még akkor se, ha mondjuk rákos vagy ilyesmi?
2013. jan. 5. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neadjisten rákos lenne az az anyajegy akkor a szüleid gondolom automatikusan aláírnák már. Csak nem kezdenének el rajta filózni...
2013. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én tényleg kinézném belőlük.
2013. jan. 5. 23:12
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van egy anyajegyem ami kiáll és pont olyan helyen van hogy teljesen le kéne vetkőznöm(felül). Nekem azt mondják hogy menjek el...ők ajánlották h elvisznek mert ebből tényleg bármi lehet. Nekem inkább az a gond hogy nem bírom rávenni magam hogy levetkőzzek(még itthon sem).
2013. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!