Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló káros a hajnak?

Hajvasaló káros a hajnak?

Figyelt kérdés
Punk vagyok.Általába hetente 2x úgy csinálom a tarajom hogy befújom hajlakkal 1 részét és utána rögtön a hajvasalóval végighúzom.és persze jól rányomom.Mindíg ilyen sistergő hangot ad ki mint amikor a húst sütöm.Káros lehet hoszabb távon ?
2013. jan. 5. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sistereg, hiszen éppen ráégeted a hajadra a hajlakkot. Igen, káros. Keress valami olyan hajformázót, amit hajvasalás előtt lehet használni és csak a vasalás után lakkozd.
2013. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajvasalás nagyon káros, sajnos tapasztalat :/ Régen én is mindig beleégettem a hajlakkot a hajamba - azért sistereg - és úgy jártam, hogy hajam kb a tövétől elkezdett leszakadni. Ha hozzáértem, már törtek le a 10-15 centis darabok. Ez mondjuk 7 éve volt, de akkor megfogadtam, hogy soha többé nem érek a hajvasalóhoz. Rettentően káros, mert elégeti a hajszálaidat és azokkal már nem lehet mit kezdeni, meg kell várni, míg lenő az elégetett rész.
2013. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mmano88 ***** válasza:

Lakkozni csak vasalás után lakkozd a hajadat!

Vizes hajat sem vasalunk!

És vegyél valamilyen hővédőt amit vasalás előtt kell a hajadra tenni, úgy annyira nem károsítja talán.

2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!