Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S A hajam hozzá van...

S. O. S A hajam hozzá van szokva a hajmosáshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira hozzá van szokva a fejbőröm a hajmosáshoz,hogy már minden nap kell hajat mosnom.Második nap olyan a hajam mintha egy átag osztálytáram kb. egy hétig nem mosott volna hajat,harmadik nap (túlzás nélkül) olyan, mintha koszosvizes lenne.Péntek este (ha nem kell menni sehova) nem mosok hajat és utánna csak vasárnap szoktam.Szünetben salyna nem tudtam visszaszokatni a fejbröm, mert minden nap kellett menni vagy 3 helyre :/. Próbáltam a head and shoulders-t , a WU2-t , a citromfüves, zöldteás babát, a bojtorjános sampont, de nekem egyik se vált be. Anyukám most megtitotta, hog hajat mossak,(a szárazsampont is :() de nem szeretnék minden nap "koszosvizes" állapotban suliba menni.S.O.S Tudtok valami gyors, és radikális módszert? előre is Köszi

14/L



2013. jan. 5. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy most olyan 3 naponta moss hajat. Addig inkább kösd össze vagy tupírozd egy kicsit. De ezt szerintem máshogy nem tudod megoldani.
2013. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lány vagy, hordhatsz sapkát, kendőt beltérben is. Én ezt javaslom, amíg vissza nem szokik a hajad a 3 naponkénti hajmosáshoz.
2013. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!