Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striákra mit ajánlanátok?

Striákra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és kb 1 éve vettem észre, hogy a combomon is megjelentek a csúnya lila csíkok. Mostanra már nagyon zavar, de mindenki azt mondja, hogy ne törődjek vele mert szép alakom van és senki nem veszi észre a csíkjaimat. Tehát igen, egyértelmű, hogy azért lettek striáim mert nagyot nőttem, tavaly még nem zavartak de most már nagyon. Úgy gondolom, hogy nyárig még van idő és azt szeretném kihasználni, mert ha ilyen maradok nem tudom hogyan fogok strandra menni. Valami ötlet amivel halványodhat?(mert tudom, hogy soha nem tűnik el, csak fehér lesz)

Előre is köszi!



2013. jan. 4. 22:01
 1/4 tünndérke válasza:
Contract tubex gél lehet venni a patikába ezervalahányszáz forin és hegekre jó elvileg mert én tegnap vettem igaz nem tudom még hogy hat e de elég sokan veszik és gondolom nem hiába [link]
2013. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az csak felfogás kérdése, hogy csúnya-e. Szerintem ez semmit nem vesz el egy lány szépségéből! :) Egyébként eltüntetni nem lehet, csak halványítani! :)
2013. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem tűnik el csak fehéredik egy idő után. Igaz nem vesz el a szépségből, de szerintem az önbizalmat eléggé rombolja. :)
2013. jan. 5. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel magától halványodik, de nincs semmilyen kenőcs ami eltüntetné, esetleg pár méreg drága kozmetikai kezelés.
2013. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!