Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetem el hogy intenzí...

Hogyan érhetem el hogy intenzív élénk vörös színe legyen a hajamnak?

Figyelt kérdés

Festett gesztenyebarnára (ami már inkább kopott középbarna volt) tettem syoss 5-29 intenzív vörös hajfestéket ( [link] ), de elég sötét lett a végeredmény.

Ilyen lett:

[link]


Ilyet szeretnék:

[link]

vagy

[link]


Le kellene egy kicsit szőkíteni, vagy más festékkel kéne próbálkoznom?



2013. jan. 1. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
le kellett volna szívattatni mielőtt rákerül a festék.Szerintem mostmár bízd ezt fodrászra,nehogy tönkretedd a hajad :)
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül én is így kezdtem.A csokibarna hajamat festettem be intenzív vörössel,de ugyanolyan hatást értem el vele mint te.Nem szőkítettem le én sem.Most már talán 8-9 alkalommal festettem újra vörösre és majdnem ugyan olyan árnyalatú lett mint amilyet te is akarsz :) De szerintem a legjobb megoldás az lenne ha megvennéd a festéket,elmennél fodrászhoz aki kiszőkítené a hajad aztán befestené ezzel és akkor tényleg úgy fog kinézni mint a dobozon. Remélem segítettem :)
2013. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen világosítani kell a hajat, utána beszínezni. Ez a piros szín elég hamar ki fog kopni a hajból - azért, mert világos alapra kell kenni. Lehet, hogy már pár mosás után rózsaszínes lesz csak.
2013. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem olyan színű a hajam amilyet te szeretnél.. 1 szó: fodrász. Igaz hogy nem annyiba kerül a munkája mint a bolti festéket felvinni, de ő érti a dolgát, ő tud kikeverni olyan színt amilyet szeretnél, ő kap olyan alapanyagokat amiket te nem kapsz boltokban, ő tanulta ezt a szakmát.
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. szóval mindenképp szőkítenem kell.. :/
2013. jan. 7. 08:22
 6/9 A kérdező kommentje:
...és olyan lett!! :)
2013. jan. 8. 18:28
 7/9 anonim válasza:
Elmentél fodrászhoz és kiszőkíttetted? utána ugyanezzel a festékkel festettétek be? :)
2013. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiszőkítettem és a Palette saloncolors intenzív vörös 6-888-al festettem be..De az első pár alkalommal hamar ledobja a vöröset a szőke!
2013. ápr. 20. 14:23
 9/9 Pandácska0 válasza:
nekem széke a hajam és én is azzal a syossal festettem amivel te 2 x megmostam és nem is látszott h volt rajta vörös.
2014. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!