Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden arckrémtől zsíros lesz...

Minden arckrémtől zsíros lesz a bőröm. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Zsíros , pattanásos bőröm van, azért ezt hozzá kell tenni. 15/l

2012. dec. 31. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a megfelelő bőrtípusra valót használod. Olyat keress, ami zsíros bőrre való, esetleg mattító hatású. Inkább géles, vizesebb állagú legyen, ne sűrű és telt krém. És az sem árt, ha nyugtató hatású, ez a pattanásokat sem bántja.
2012. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha zsíros a bőröd, akkor olyan arckrémet válassz, amit zsíros bőrre ajánlanak. Az nem zsírosítja.

Fontos, hogy esténtént alaposan mosd meg az arcod Baba szappannal, az egy picit szárítja, utána ne vigyél fel rá krémet. Ha reggel rendben találod az arcbőröd, akkor ne krémezd.

Direkt a Baba szappant mondtam, mert nekem az az 1 vált be. Pl. a Palmolivtól olyan ragyás lettem, mint még soha :/

Ha nyomkodo a pattanásokat, utána törölgesd át az arcod arctisztító tonkkal.

2012. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ne krémezz. Nappalra elég lenne a hidratáló tonik, pl. Alverde vadrózsás. Éjjelre hidratálhatsz krémmel. A zsíros bőr előnye, hogy nem kell hidratálni, elég, ha nem szárítod ki. A Baba szappan jó, amit írtak, vagy a Himalaya Herbals uborkás vagy neemes szappanja.
2012. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arcgélek jók,nem zsírosak.
2013. jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Avon Solutions- Complete Balance arckrémcsaládot használok, de jó még a Garnier Pure 24hrs moisturizing care is. :)
2013. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az Avon care-nek van egy uborkás, teás arczseléje ami zsíros börre nagyon jó és nagyon olcso is. Szerintem próbáld ki, ha lehet még rendelni. :)
2013. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem igaz, hogy a zsíros bőrt nem kell hidratálni. Minden bőrtípusnak szüksége van hidratálásra. Próbálj ki valamilyen arczselét azok nem tartalmaznak annyi olajat. Inkább csak növényi kivonatokat.
2013. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!