Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj? Tényleg annyira...

Minimókuus kérdése:

Ricinusolaj? Tényleg annyira hatásos mint aminek mondják? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem bevált :) de már sokszor leírtam a véleményem erről, javaslom a kereső használatát!

Meg itt van ez is:

[link]

2012. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Tapasztalatom az amit az orvosok is mondanak, tényleg hatásos hajvégek töredezése ellen és hashajtónak. Semmi másra.

A hajnövesztő hatás hülyeség, ilyet senki nem is tudott még bizonyítani... szóval miről beszélünk? Mutassa meg valaki képekkel hogy gyorsabban nő a haja mint előtte, akkor majd elhiszem... de ez lehetetlen, mert a hajnövekedés genetika. A fejbőrnek nem jó az olaj, eltömíti a pórusokat, ami akadály a hajhagymának a normális működésben.

2012. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem segített dúsabbá tenni a hajamat. Arra nagyon jó :)


A hoxa portálon pedig rengeteg olyan napló van, ahol a lányok kipróbálták a ricinusolajat hajnövesztésre és képekkel bemutatva látványos változást értek el.

2012. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a hajvégeimre és a szempillámra kenem, oda jó. Arról én sem vagyok meggyőződve, hogy magának a fejbőrnek mennyire tesz jót, én mindenképpen csak kevés ideig hagynám fent, mert nem tudom mennyire hagyja szellőzni a bőrt.
2012. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindenkinél más hatást fejt ki.:) Én csak jót tudok róla mondani és csak ajánlani tudom. Hajnövesztésre is kitűnő, a hajam puhább és fényesebb lett, nem töredezik. Nekem valóban nőtt tőle a hajam, be is tudom bizonyítani! :)1 hónap alatt sokkal gyorsabban nőtt az átlagosnál. Sok babahajam is lett tőle.:D
2013. jan. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én már kb. 1 hónapja használom. még nem vettem észre hogy nőtt volna de minden használat után fényes és selymes lesz tőle a hajam.egy ideig tojással és étolajjal keverve használtam de attól nekem száraz lett vagy nem is tudom.szempillámra is használtam ott nem látok változást pedig nekem az lenne a cél.:/:)
2013. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 2. válaszolónakk rnám! hogy a Lány testvérem használta elég sokáig a ricinusolajat..és neki olyan sokat nőtt a haja! Eleinte a válláig ért és miután elkezdte használni, egyidő után azt vettem észre, hogy mikor kisimitotta a haját már szinte a derekáig ért..!! Szóval igen, neki használt!
2013. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó hozzászólótól szeretném megkérdezni,hogy az az "elég sokáig" hasznélta a lánytestvéred,mit jelent? kb mégis meddig?
2013. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat pontosan nem tudom. de ugy 8honapon keresztul kb.
2013. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!