Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajtól dúsabb lesz...

A ricinus olajtól dúsabb lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan időszak amikor nagyon sok hajam kihullott. Azt tudom hogy a ricinus olajtól gyorabban nő a hossza de dúsabb, erősebb is lesz?

2012. dec. 28. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Használom 3 hónapja. Azt nem mondanám, hogy gyorsabban nőne, viszont sokkal dúsabb és egészségesebb lett a hajam. Látványos a sok a babahaj már 1 hónap után is :)

Nekem kétoldalt 1-1 foltban nem nőtt hajam valamiért és már ott is van egy csomó :) Heti 1x használom étolajjal higítva.

Viszont a szempillát tök hamar megnöveszti (napi használattal kb. 1 hét alatt)

2012. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Előzőnek igaza van, tényleg nagyon jól dúsít. Én mondjuk olívaolajjal használom és néha egy tojássárgáját is teszek hozzá.

Higítani mindenképp higítsd, máskülönben tiszta ragacsos lesz és nehezebb kimosni is.

2012. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ja és 25L vagyok
2012. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 28. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem konkrétan a ricitől hullott ki egy csomó hajam. :S Miután abbahagytam, akkor jöttek a babahajak minden mennyiségben, baromi rondán nézett ki, hogy glóriám volt. Fél évnél több kellett, hogy rendbe jöjjön. Mindenkinek máshogy hat, gondolom.
2012. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha túlzásba viszed vagy nem megfelelően használod, még jóhogy kihullik. Rengeteg helyen olvastam erről, úgyhogy várom szeretettel a részletes leírást arról, hogy hogy használtad :)
2012. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A ricinus olaj se nem hajnövesztő szer, se semmi hasonló csodára nem képes. Ha erős szép hajat akarsz akkor csak annyit kell tenned, hogy természetes hajápolásra áttérsz. Sok okosság van róla a neten, angolul "no poo method" néven több infót és sikerélményt találhatsz, ha rákeresel. És megspórolsz egy csomót mert többé nem kell sampont, balzsamot és hasonlókat venned.
2012. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

7., én nem mondtam, hogy csodaszer, a hajam se nő tőle gyorsabban, az viszont tény, hogy sokkal dúsabb és mióta használom, hajmosáskor csak pár szál hullik ki, azelőtt meg egy jó csomó...

Mondom, 1-1 foltban egyáltalán nem nőtt hajam, most ott is rengeteg van.

26/L

2012. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!