Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Hosszú és unalmas, össze vissza áll és mindig lelapult

Figyelt kérdés
Valami fazont tudnátok mondani? Mell alá ér majdnem és olyan unalmas mindig felkötve hordom. Azon is gondolkodtam hogy levágatom de tudom hogy megbánnám viszont így nincs semmi értelme a hosszú hajnak ha állandóan felkötve van..
2012. dec. 27. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hát akkor hord kibontva.:)
2012. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de kibontva nem szeretem mert összevissza áll és lelapult. A frufrum is gyökérül áll
2012. dec. 27. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Hosszú hajjal annyi mindent lehet csinálni, én is alig várom, hogy az enyém megnőjön.

Fond be, göndörítsd, tűzd fel, stb. DE ne vágasd le! :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vágass lépcsőzetesebb fazont vagy oldalfrufrut. Néha csak tűzd hátra vagy tupírozd fel, lesd el a többi csajtól a hajviseleteket :)
2012. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
küldj képet az arcodról és a hajadról kiengeve és úgy tudok normális tanácsot adni :)
2012. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát biztos lesz, aki hülyének néz, de nekem ugyanez volt a problémám... volt egyszer rövid hajam, és mindenki imádta, de én csak visszanövesztettem... úgy viszont nem állt soha sehogy, úgyhogy mindig összefogva hordtam, pont mint te. Aztán először is a fodrász durván elcs.szte a frufrum, ezért muszáj voltam kiengedve hordani, hogy eltereljem a figyelmet a szörnyű részről... aztán pedig észrevettem hogy amúgy sokkal szebb a hajam, mint előtte volt, de előbb fel se tűnt. Méghozzá azért, mert pár héttel előtte elkezdtem biosampont használni. Na erre írtam hogy biztos lesz aki nem hiszi el meg hülyeségnek tartja, de nekem durván bevált. Előtte a normál samponoktól egy napig volt szép a hajam, de a lelapulással sokat az se kezdett... Viszont amióta biosampont használok, azóta (kb 1-2 hét után, mert addig ugyanolyan volt, mint előtte, ha nem rosszabb) sokkal gyönyörűbb, 3 napig is fényes és dús (pedig előtte már kb naponta mostam hajat...most csak 3 naponta) és simán hordhatom akárhogy. Továbbra is pikkpakk kirúgja magát ha begöndörítem meg ilyenek, de alapjában véve sokkal sokkal szebb. Szóval esetleg ezt kipróbálhatod te is;)
2012. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!