Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három problémám van a hajammal...

Három problémám van a hajammal. Tudnátok megoldást valamelyikre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok megelégedve a hajammal, van vele pár gond. Remélem tudtok megoldást.

1. Most körül belül a vállam alá ér 1-2-3 cm-rel a hajam. Eddig gyorsan megnőtt, de innen nagyon lassan akar csak. Van esetleg valami (beszedni való bogyóktól) különböző módszer, a növekedés elősegítéséhez, gyorsításához?

2. Oválisabb jellegű az arcom, olvasgattam már a neten, hogy milyen típusú haj állna jól, de igazából még nem találtam jókat. Tud valaki valami jó hajformát hosszú hajhoz?

3. Nehezen kezelhető a hajam. Ha vasalom, akkor az 2-3 óra és kimegy belőle. A hullámos meg sem áll benne, ha göndörítve van az egy fél óra... Nem tudom mit lehetne vele csinálni. Esetleg a hullámokat hogy tudnám tartósítani benne? (dauert nem szeretnék)

Ha valaki valamelyikre tud megoldást, annak nagyon örülnék. :)



2012. dec. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
3 az egyben megoldás, kérdezz meg egy szakértő fodrászt.
2012. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Felénk olyan nincsen... :S

Kb. 5 fodrásznál voltam, mindegyiknél elmondtam a problémámat, egyikre se tudott megoldást, de úgy levágta mind, hogy sírni támadt kedvem, mikor tükörbe néztem...

2012. dec. 17. 22:11
 3/8 Szonjus válasza:
A nőknek való Varga hajszesz segít a növekedésen + keratin olaj a végeire... a harmadikra pedig hajhabbal foglalkoztál?
2012. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szonjus válasza:
próbálkoztál :) este van már nekem is :)
2012. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen kipróbálom. Habbal nem még, csak lakkal, de akkor megpróbálom a habot is. :)
2012. dec. 17. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

1: ricinus olaj

2. -

3. [link] nekem ez vált be, szénaboglya hajam vol

2012. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Ez nekem is probléma volt sokáig: csak egy bizonyos hosszúságig nőtt a hajam, és ott majdnem megállt. Most pár hete viszont rohamosan elkezdett nőni :-)) 7 hét alatt kb. 8 centi!


Hát igen: szedek valami csodaszert... Ha mégis érdekelne, hogy mi az (a körmöm is sokkal gyorsabban nő tőle és látványosan megerősödött, az arcomat pedig "kivasalta"), írj privát üzit!

2012. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek :)
2012. dec. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!