Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ombre hajat...

Bebetti13 kérdése:

Hogyan tudnék ombre hajat házilag? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mogyoró barna színű a hajam,kiszőkíteni nem akarom és fodrászhoz sem akarok menni mert kiskorom óta anyum csinálja (egyszer mentem fodrászhoz elcseszte és nem akarok újra kockáztatni)előre is köszönöm

2012. dec. 25. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaj már minden stílustalan divatcsaj ilyen felemás lenőtt hajjal járkál, komolyan te is be akarsz állni a sorba? Annyira gáz.

Persze, nem kell más minthogy veszel szőkítős festéket fodrászkellékesben a megfelelő oxival és felkened a hajad végére, majd lemosod mikor úgy látod elérte a kívánt árnyalatot... Drogériás festékkel ne próbálkozz.

2012. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor hogyan dobjam fel(félhosszú,kicsit lépcsőzetes)?!
2012. dec. 25. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik az ombre. Ronda is, meg rengeteg csajnak van olyan.

Szerintem úgy dobhatnád fel, hogy tesztek bele a hajadnál 1-2 árnyalattal sötétebb melírcsíkokat. Az nem túl feltünő, de mutatós.

Melírozósapit szerintem lehet kapni pl. a DM-ben is.

2012. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
míg nem mászkált minden második lány ombre hajjal, addig mindenki gáznak gondolta. most hirtelen mindenkinek megváltozott a véleménye. sok hülye birka. (bocs kérdező, nem éppen rád értettem)
2012. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ombrét én sem ajánlom, egyáltalán nem néz ki jól. Szerintem nagyon igénytelen hatása van. Egyik ismerősöm is megcsináltatta, hát a szögegyenes hajával aztán pláne nem jó. Úgy néz ki, mint akinek már szinte teljesen lenőtt a haja, eléggé igénytelen hatása van.

Ha már ombre stílus, egyedül úgy tudom elképzelni, hogy nem az egész hajvég világosabb, csak néhány tincs és csak 1-2 árnyalattal. Ez így elfogadható is lehet, hiszen valamivel természetesebb a hatása.


Egyébként a melír tényleg jó ötlet. 1-2 árnyalattal világosabb vagy sötétebb melírcsíkokkal simán fel lehet dobni a hajad és nem olyan igénytelen, mint az ombre.

2012. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem ilyenre gondoltam: [link]

hanem ilyenre: [link]


és köszönöm az eddigi válaszokat:)

2012. dec. 25. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
na, ez a kék-szőke még rosszabb
2012. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a színére gondoltam...
2012. dec. 25. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Demi Lovato haja amit linkeltél tetszik. Az nem tűnik szerintem lenőtt hatásúnak, mivel kb. a felétől más színű. Az viszont nekem sem tetszik, amikor 5-6 cm sötét a töve, a többi világos, mert az tényleg olyan, mintha le lenne nőve.

De amúgy szépen is meg lehet csinálni, csak a sztárok közül is sokaknak nem jól van, ezért terjedt el, hogy igénytelen.

Pl: ez nekem nagyon tetszik: [link]

2012. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!