Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet a karikás szem és...

Mitől lehet a karikás szem és mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Kicsit zavar hogy sötét karikák vannak a szemem alatt. Nem durva, viszont eléggé látszik és nagyon idegesít.

Alszok eleget. Sokat, egészségesen és változatosan eszek. Soha semmi betegségem nem volt kb. ,és nincs is, egészséges vagyok mint a makk. Bár egy kicsit kevés folyadékot iszok, ettől lenne? Esetleg mit lehet tenni ellene?



2012. dec. 22. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Sminket lehetőleg hanyagolnám, mivel férfi vagyok. Mégiscsak gáz lenne..
2012. dec. 22. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:

semmivel!!én nöként sem tudom eltüntetni,sminkel se lehet csak eldajak a sok sz.rt.

ha a vérképed rendben akkor genetika.

2012. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, érdemes lenne kipróbálni azt, hogy többet iszol vagy hogy minden reggel jegeled a szemed vagy raksz rá hideg uborkát, attól frissebbnek tűnhet picit... lehet, hogy segít, mérget nem vennék rá. Az is lehet, hogy genetikus, akkor nem túl sokat tudsz tenni ellene sajnos.
2012. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

este tegyél a hűtőbe két kanalat és reggel mikor indulsz valahová,nyomd rá a szemedre,ez nekem szokott segiteni :-)

vagy nálam még az hideg uborka is hatásos,annak ugyanazok a lépései ,mint a kanálnak

2012. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amiket írtak,jó én még a garnier golyósát használom elég jól elfedi ha pasi vagy is használhatod a barátom is használ az arcára krémpúdert
2012. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadék sosem árt, illetve ha jól tudom, utalhat vashiányra is. Nekem is elég csúnya, már gyerekkoromban is karikásak voltak a szemeim, sajnos ezt örököltem... Viszont nagyon jól el lehet fedni jó minőségű korrektorral, ezt egy férfi is megteheti, nincs abban semmi ciki. :)
2012. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!