Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki hogyan és mivel szokta...

Ki hogyan és mivel szokta eltüntetni a szem alatt keletkezett karikákat reggelente?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy ne legyenek karikák a szemem alatt de eddig nem jötte rá hogy mivel és hogyan tudnám eltüntetni őket? Ezért fordultam a gyakori kérdések oldalhoz és merészeltem feltenni ezt a szerintem sok mindenkinél gondot okozó kérdést. Próbálok sokat aludni, de nálam ez nem nagyon segített, állandóan minden reggel látom a karikákat. 13L
2012. szept. 18. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Essence pure skin színezett hidratálót használok, a karikákra több rétegben, néha kevés korrektorral kisegítve.
2012. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott karikás lenni a szemem, amikor nem iszom elég folyadékot, vagy valamilyen vitaminhiányom van.

Egyébként én is alapozóval szoktam orvosolni, de neked nem ajánlom, mivel ahhoz még szerintem túl fiatal vagy!

Úgyis ősz van, szedj valamilyen multivitamin tablettát és figyelj oda, hogy egy nap legalább 2 liter folyadákot megigyál (nem feltétlenül egy flakon vizet, hanem mondjuk reggel iszol egy teát otthon, viszel egy fél literes üvegben a suliba, eszel egy nap 1 levest és a nap további részében iszol legalább 5 pohár vizet, elosztva).

Ha multivitamint nem szedsz esetleg, akkor legalább c-vitamint mindenképpen.

Egyébként pedig részben ilyen típus is lehetsz, bár sokat lehet javítani rajta, de ha nagyon vékony, fehér, átlátszó bőröd van, akkor mindig karikás lesz kicsit...

2012. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2012. szept. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!