Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbóna tényleg jó...

Szódabikarbóna tényleg jó pattanásokra?

Figyelt kérdés
van 1-2 gyulladt pattanásom, és szeretném, ha holnapra egy kicsit visszahúzódnának, kinyomni még nem tudom

2012. dec. 20. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Keverjünk össze egy kevés szódabikarbónát egy kevés vízzel.Kevergessük addig míg pépet nem alkot.

Gyengéden masszírozzuk a bőre és hagyjuk rajta tíz-tizenöt másodpercig.

Öblítsük le a szódabikarbónat, és töröljük le arcunk szárazra egy tiszta konyharuhával.

Egy másik:

Kevéske (kb. 1 mokkáskanál) bikarbónát pépesre keverve kevés vízzel, glicerinnel vagy kókuszolajjal. Érdemes 1-1 csepp levendula, vagy teafa illóolajat is belecseppenteni, majd éjszakára a pattanásra kenni. Reggelre remekül leszárítja.

2012. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! remélem sikerül.:)

Olvastam olyat, hogy bekenem, nem kell lemosni, hanem ragasszam le, az is jó, vagy nem szükséges?

2012. dec. 20. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges, rá fog száradni a bőrre.
2012. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2012. dec. 20. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szedjél cinket az belsőleg sokat segít a problémás bőrökön, na meg a megfelelő külső ápolás.
2012. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!