Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HA 3 cm-t nőt a hajam 2 hónap...

HA 3 cm-t nőt a hajam 2 hónap alatt az kevés?

Figyelt kérdés
Májusra mell alá érő hajat akarok most mellig ér a hajam.Ricinust használok rá áés így 2 hónap alatt 3 cm-t nőtt.Ez kevés szerintetek?Ilyen tempóval megnő akkorára időbe?

2012. dec. 18. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kevés, ez tök normális hajnövekedés.
2012. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen jó növekedés.

Májusig esélyes, hogy eléred a kívánt hajhosszt, de nem mondom tutira.

2012. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, átlagos növekedési ütem. Egy ember haja a legtöbb esetben 1-1,5 cm-t nő havonta. Mérd le, hogy még hány centi kell a kívánt hosszhoz, és akkor már ki tudod számolni, hogy meglesz-e. :) Kb. 8 centit fog ez alapján még addig nőni a hajad, ha nem vágatsz.
2012. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A nyolc centi eddig pont elég lenne :D

És addig nem tervezem vágatni majd június elején megyek legközelebb fodrászhoz és akkor kipróbálnám h először életembe befestetem a hajamat :D

(már volt benne pár tincs melír)

Csak gondoltam h amég nem nő emg egy nekem megfelelő hosszra nem roncsolom a hajamat fölöslegesen.Utánna ha bevan festeve és már nem növesztem jobb lesz a hajamnak.Amúgy az igaz hogyha sötétszőkére festetem a világosbarna hajamat akkor nem fog rendesen nőni? :O

2012. dec. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!