Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok, mindig...

Hosszú hajú lányok, mindig van nálatok hajgumi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, suliba írás közben mindig összefogom, mert idegesít hogy az arcomba lóg az egész
2012. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Nem szeretem felkötve hordani a hajam, max itthon fürdésnél vagy ha melegem van.
2012. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig van mivel sok esetben zavarò a hosszù haj. A kezemen karkötőként hordom.
2012. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, erre gondoltam, hogy nem fura-e, hogy néha összekötöm, utána meg kiengedem, ha már befejeztem azt a tevékenységet, amiben zavart? Hogy nem furcsállja-e valaki, hogy akkor miért nem kötöm össze egész napra?
2012. dec. 14. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam, felkötni is csak ritkábban hordom.

biztos nem furcsállják, ha zavar téged akkor nyugodtan elkötheted. ez olyan, mint amikor tesi órakor elkötöd és az után kiengeded, nem furcsállják.

2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem használok hajgumit, csak nagyon ritkán vagy éjjelre a fonat végére azokat a mini szilikonosakat. 1 hajtűvel tűzöm fel mindig a hajam, azt szoktam magammal vinni. Van, hogy reggel feltűzöm, nap közben leengedem, aztán ha zavar megint feltűzöm. De ritkán van leengedve, mert ráülök meg ilyesmi, meg idegen emberek állandóan tapogatni akarják...
2012. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
27 éves vagyok, de életemben nem használtam még hajgumit, nem tudok olyan helyzetet ahol zavaró lehetne a hajam.
2012. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában van nálam, hogyha zavar a hajam, össze tudjam fogni. Illetve azért is, mert alapból nagyjából egyenes a hajam, de az esős, párás, havas időben könnyen összekuszálódik. Nem lesz göndör, de egyenes sem marad, hát elég gáz a helyzet ilyenkor, szóval jó ha van nálam hajgumi, mert összefogom/befonom/kontyot csinálok vagy valami, így legalább nem látom, hogy milyen a hajam :D
2012. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) na, azért az durva, hogy valaki tapogatni akarja más ember haját, vajon miért?? hogy igazi-e?
2012. dec. 15. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mert hosszú. Írta is hogy ráül.
2012. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!