Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss tetoválás fájhat?

Friss tetoválás fájhat?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltattam meg a tetoválásom és az normális még,hogy fáj egy kicsit?Főleg akkor amikor kenem,viszont egyáltalán nem piros körülötte.

2012. dec. 13. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális, hogy egy-két napig egy kicsit fáj, érzékenyebb... ugyanis friss sebről van szó.
2012. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy minimalis fajdalom normalis, de ez attol függ, hogy hol van a tetovalasod?! Mekkora? Mennyi ideig keszült a tetovalas?
2012. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális a fájdalom,hisz csak tűt használtak.De elmúlik.
2012. dec. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tarkón van (vagyis picit lejjebb,de ezen a csontosabb részen),olyan 10-15 centi nagy és 1.5 órán keresztül készült
2012. dec. 14. 06:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem sokkal-sokkal nagyobbak vannak, durván 1 hétig fájt, aztán enyhült. Ne aggódj. :)
2012. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tarkó, fej, nyak, fül mögött fáj bármekkora is. Nekem a fülem mögött 2 hétig fájt minden mozdulatnál.
2012. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!