Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag van rá mód hogy...

Házilag van rá mód hogy eltüntessek egy ilyen pattanást?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten olyan problémám akadt h egy pattanásféle jelent meg az arcomon, nem is foglalkoztam vele nem nyomkodtam nem birizgálta, de valahogy mégsem tűnt el és kinyomható felülete sincs, érzem ahogy megtapintom h keményebb ott a bőr, nos ez mára már halványult színben de még mindig aggodalmaim vannak h nem tűnik el, ráadásul ,ár volt egy olyan pattanásom ami nem tűnt el habár nem annyira látható helyen van, nos tanácstalan vagyok. Nyomkodjam? vagy bökjem ki? esetleg valami humánusabb módszer nincs?
2012. dec. 13. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám megállni és nyomkodnám, de ezt nem szabad. Inkább menj szakemberhez. Bőrgyógyászhoz vagy esetleg kozmetikushoz.
2012. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!