Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam egy pattanást az...

Kinyomtam egy pattanást az arcomon, most mi legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok pattanásos ritkábban vannak kisebbek de nem feltünő stb... viszont ma már suliba éreztem hogy nő az arcomon mikor hazaértem suliból megnéztem még nem látszott nagyon rajta a genny viszont én hülye elkezdtem nyomkodni... ki jött belőle vmi genny de most nagyon piros és csúnya. Holnapra hogy tüntessem el ?
2012. nov. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Bekented valami tonikkal, hogy ne fertőzzön el? Amúgy meg semmit ne tegyél. Magától majd elmúlik. Nehogy bekend alapozóval!
2012. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyen átlátszó, vízszerű lötyi jött belőle akkor semmit se mert a fehér genny még ezután fog megjelenni. Sőt, nekem legtöbbször, amikor túl hamar kinyomtam akkor még másnapra nagyobb pattanás lett, élvezet volt kinyomni csak hát utána két-három napig egy bazi nagy piros folt volt ott :D
2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális a fehér színű genny jött belőle :D amugy lefertőtlenítettem citromlével :D csak az van itthon
2012. nov. 7. 18:37
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha estére bekenem fogkrémmel?
2012. nov. 7. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Korrektort vegyél a DM-ben vagy Tescoban, avval elfedheted, és szárítja is.
2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem ezeket te se gondoltad komolyan :D Se fogkrém, se citromlé meg semmi egyéb random dolog, kend be tonikkal, mást úgy se tudsz. Ha az is sincs, akkor meg mosd meg az arcod hideg vízzel, az elzárja a pólusokat. Ha nagyon nagyon csúnya, akkor lehet hogy furunkulus is, ez olyasmi mint a pattanás, csak több a genny benne és körülötte nagy piros és akkor is fáj amikor hozzá érsz, nem csak amikor kinyomod. Nekem a seggemen volt egy ilyen, kaptam is igazgatóit mikor mondtam a tanárnak hogy nem tudok leülni, mert fáj a seggem. :D
2012. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!