Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam egy pattanást és...

Kinyomtam egy pattanást és vérzett elég sokáig, és most elég furcsa. Szerintetek mit csináljak? Marad heg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kellett volna kinyomni, de már nagyon idegesített. Tűvel ki szoktam nyomni a pattanásaimat és szépen este el is múlnak. Ez most nagyon bepirosodott, sokáig vérzett és nagy lett. Már érettebb volt és most olyan mint mielőtt még kinyomtam csak hiányzik belőle a fehér. Mit csináljak? Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 6. 14:03
 1/2 anonim válasza:
Tegyél rá paradicsomot.
2012. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leginkább ne piszkáld, és tanulj az esetből. Én a helyedben nem kennék rá semmit, a szokásos arctisztításodat végezd el reggel-este, és ennyi.

Anyukám is így járt, mint te, a nyoma neki örökre megmaradt. :S De ha szerencséd van, pár nap alatt eltűnik nálad.

Tűvel pedig soha ne szúrd a pattikat. Könnyű vele elfertőzni, és csak még jobban begyullad.

2012. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!