Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Furcsa dolgot szeretnék kérni...

Furcsa dolgot szeretnék kérni kozmetikusoktól (? )

Figyelt kérdés

Szóval csak nagy vonalakban mesélem el a történetemet:20 éves lány vagyok.és egész életemben az arcbőrömmel küszködtem.Pattanásos voltam,aztán fogamzásgátlót szedtem,aztán abbahagytam,akkor visszajöttek a pattanások.Pattanás utáni lila hegek vannak az arcomon,és én már nem tudok így élni tovább.Vagyis nem öngyilkossággal vagy ilyesmiről beszélek.csak....Második éve vagyok i.itthon ,nem járok el sehova,emberek közé sem igazán .Még fiú sem igazán volt az életemben,ezért.Rengeteg dolgot kipróbáltam már,de hiába.Nagyon elvagyok keseredve,nem tudom hogyan tovább.Ennyi idősen életem tejében kellene lennem,mint sok hozzám hasonló fiatalnak.Úgy érzem ennek soha nem lesz vége...

Tudom ,hogy nagyon szánalmas,hogy itt leírom ezeket a dolgokat,de már nem érdekel.

Arra is sokat szoktam gondolni,hogy mindenkinek megvan a maga keresztje,amit cipelnie kell és nekem valószínűleg ez az.

Arra szeretnék kérni egy kozmetikust,hogy segítsen nekem.Leginkább a hegektől szeretnék megszabadulni.Van pénzem rá,de sajnos nem sok,összesen 20.000 ft.-om .Ennyit tudnék rászánni,nem tudom ez elég lenne-e rá.

Még egyszer bocsánat,hogy ilyen szánalmas dologhoz folyamodtam.

Köszönöm előre is.


2012. jan. 24. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa dolog,más is szenved ettől. Nem kellene ezt ilyen tragikusan megélned. Fogadd el magad,járj emberek közé. Hidd el,ha önbizalmad lenne (és mellette bárhogy nézhetsz ki) ,barátaid,barátod is lenne.
2012. jan. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kereszt a hormonfolyamatok lezajlása utáni állapot.Kozmetikus szépen el tudja tüntetni,mikrodermabrázióval,savas kezeléssel.Akkor az épp bőrfelszín kerül a régi helyére ezért a bőr üde,szép lesz.
2012. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el az SZTK-s bőrgyógyászhoz, ami ingyenes, biztosan tud segíteni?
2012. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!