Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van meg valaki akinek ilyen...

Van meg valaki akinek ilyen furcsa a bore?

Figyelt kérdés
Nehany helyen szaraz, nehany helyen pedig tulzottan is zsiros. A labamon anyira szaraz, hogy hozzaerek es jon le, olyan mintha korpa lenne..feher es csunya. Az arcomon nehany helyen szaraz, nehol meg zsiros es nagyon piros a borom,sok a pattanasom..az alapozo sem tunteti el. pontosan az orrom es a homlokom. A kezemen is tapasztalom a bor szarazsagot.Inkabb telen lesz szarazabb a borom, nyaron nagyon zsiros, es femlik. Sporold meg egy valaszt ha azt akarod irni, hogy menjek borgyogyaszhoz, mert nincs ra penzunk..
2011. nov. 29. 22:24
 1/4 anonim válasza:
Figyu..., én nem spórolok a válasszal, de menj el bőrgyógyászhoz! Hidd el, hogy ezt speciális kenőcs nélkül nem fogod eltüntetni. Amúgy nem minden bőrgyógyásznál kell fizetni. Hiszen, ha a körzeti orvosod beutal, akkor ingyen van.
2011. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen az enyém is.

és tényleg csak a bőrgyógyász segít. az meg hogy nincs pénzed, elhiszem, de az sztk még mindig ingyen van, én is oda járok, mert arra futja. ilyesmire általában max 5ezres cuccokat szoktak felírni, azt még 1-2 alkalommal ki lehet spórolni, de ha mondod, hogy olcsóbb módszert szeretnél, valószínűleg tud olyat is írni, van rájuk tb-támogatás, stb.

A lábadra-kezedre valószínűleg gyógyszertári kevert krémet kapsz, az cirka pár száz forint, arcra pedig legutóbb antibiotikumot meg egy kevert krémet kaptam, a kettő együtt megvolt 3 ezerből, és hónapokra elég volt (mármint a gyógyszer az 5 napra, de érted).

most ha azt mondom, hogy menj a rossmannba és vegyél testápolót, kézkrémet, pl neutrogénásat, meg arctisztítót, meg rendszeresen járj kozmetikushoz... az ha kiszámolod, többször ennyibe fáj. ingyen pedig valószínőleg nem fog csoda történni, sajnos nekünk ezt dobta a gép.

sztk-ban pedig még most kérj időpontot, a legtöbb pattanás ellenes szer fényérzékenységet okoz, ezért csak télen írják ki, a várakozási idő pedig sok városban 1-2 hónap.

2011. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A láb szárazságát a ruha okozza ami kivonja a vizet,egy zsírosabb testápoló,Nivea,Helia-D helyrehozza.Ezt a hideg is okozza.Az arcod összetettebb.Kombinált bőröd van,így is kell kezelned.Használj tonikot,de hidratáló krémet is.A pattanásokat gyorsan fertőtlenítővel tudod eltávolítani,de csak helyileg alkalmazd.Ajánlanám az Ichtiol maszkot,ami tökéletes az ilyen bőrre és nem szárítja a bőrt.Ez nem bőrgyógyászat,pusztán kozmetika.
2011. nov. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "fémlik" az terminátor segge, a bőröd legfeljebb fénylik :))

Ne haragudj, hogy ennyire vicces vagyok korán reggel.

Tudod mit próbálj ki? Azt a fajta gyógyszertári fürdőkrémet, amit a kisbabáknak írnak fel, pár száz forint, szerintem egy normális háziorvos is felírja receptre, ha kéred. Egyébként ahogy írta már vki sztk-s bőrgyógyász is segíthet, és nem ciki mondani azt sem, hogy lehetőleg ne a legdrágább cuccot írja fel.

2011. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!