Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasok miteszerek ujra es...

Pattanasok miteszerek ujra es ujra mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 02:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
arra irtam hogy a kozmetikus tudna segíteni,de ha oda nem mész jó szenvedést vele. Kanadában is kaphatóak ilcsi termékek. Eminencet néven nézz utána. Ha nem találod irj. Viszont itthon jóval olcsobb. Nem tudsz valakit megkérni hogy vigyen ki vagy küldjön neked. Még amit ajánlani tudok hogy szedj cinket az is sokat segít. Az biztos van kint is. Tényleg van akinek nem jön be de ez a vendégek kb. 1%-a. ami érdekes, hogy állítólag Jackie Chan is azt használja.:)
2012. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hm... lehet rosszul tudom, de a diófalevél tea... MÉRGEZŐ.

Én kizárólag külsőleg, hajápolásra használom.

2012. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szia. Én is ugyanezzel a problémával küzdtem, amíg az egyik biológiaórán szóba nem kerültek a pattanások és mitesszerek. A biológia tanárnő azt mondta, hogy egy kevés élesztőt, egy kevés tejtermékkel(tejföl,kefir,natúr joghurt) keverjünk össze és kenjük fel az arcunkra. Én ezt használom már két hónapja és nekem bevált.
2013. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!