Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanasok miteszerek ujra es...

Pattanasok miteszerek ujra es ujra mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 02:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Használj teafa szappant
2012. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igyál diófalevél teát, az hatásos. Komolyan! :)
2012. dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kamillateás arclemosás is jó a pattanások ellen, nagyon jól eltünteti a pirosságot. Én előtte gőzölögtetni is szoktam vele az arcom, úgy még hatásosabb. Miteszerekre sajnos nem nagyon tudok mit ajánlani, próbálj ki arcpakolásokat, bőrradírt.
2012. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy jó kozmetikust keress fel és ne a bolti sz.arokkal kend magad hanem amit ő ajánl.
2012. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bioderma sébium al: lemosó, tonik, ápolókrém, napi 2x. Nekem bevált!
2012. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-4 hetente kozmetikus es fekete szappan vagy sima dove szappan, ami szepen szaritja a börödet! De semilyen kence-fince nem er semmit egy alapos kozmetikai kezeles nelkül!!!
2012. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kosszi szepen a valaszokat!!! Kozmetikushoz biztos nem megyek Nem egyszer volt es tobb kozmetikusnal es a vegerdmeny meg rosszabb lett!!! tesom arca elis fertozott!!! kiprobalom ezeket amiket irtatok megegyszer koszonom :)
2012. dec. 12. 17:28
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor jó szenvedést. Olyanhoz kéne menni aki tuti jó. AKit valaki ajánl.

A fekete szappan tényleg sokat segítene. Olyan kozemtikstól tudsz venni aki Ilcsivel dolgozik. Ha megírod hol laksz tudok ajánlani a közelben helyet ahol tudsz venni. Nem kell kezelésre is menni csak mondod hogy szeretnél venni.

2012. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hm az a baj nem magyarorszagon elek hanem torontoban es nem tudom hogy itt ezt feketeszappanak hivjak e de am ezt mire irtad h jo szenvedest ??
2012. dec. 13. 02:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a fekete szappan :(
2012. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!