Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a szemem alatti...

Mit tegyek a szemem alatti sötét karikákkal és a kis ráncokkal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és sajnos sokáig nem figyeltem oda arra hogy elég folyadékot igyak illetve eléggé vashiányoa vagyok és nem nagyon tudon magam kipihenni éjszakánként. Mostanság egyre jobban alszom és odafigyelek hogy rengeteget igyak főképp vizet és ha eszembe jut vastablettát is szedek, de még szeretnék valami jó krémet vagy valamit is tenni a szép szemkörnyéki bőrért gondolom a rámcokat már nem lehet teljesen eltüntetni... de javítani szeretnék rajt. Gondolkodtam a Clinique új szemkörnyéki ápolóján vagy valami Chanel, Biotherm,Estee Lauder stb. Csak attól félek ez nehogy rontson rajta mert azért még fiatal vagyok az ilyen kozmetikai szerekhez nem? Köszönöm a tanácsokat. 15L

#ránc #sötét karikák #Szemkörnyéki bőr
2012. dec. 8. 21:23
 1/1 Joy Turner ***** válasza:
Használhatsz szemkörnyékápolót, nem feltétlen ránctalanítót. Bár kétlem, hogy 15 évesen ráncosodik a bőröd.
2012. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!