Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a nagyon sötét...

Mit csináljak a nagyon sötét karikákkal a szemem alatt? 14/L

Figyelt kérdés
Mindig is ilyen voltam de most értem abba a korba hogy IDEGESÍÍT! Kérlek segítsetek, valami hatásis módszer kéne!
2012. szept. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek is irány a labor, mert komoly baj is állhat a háttérben!!!

Aztán elegendő alvás, bár az az én szememen sem segít... és a korrektor.

2012. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) De mégis milyen baj lehet emögött? Szedjek valami vitamint? Egyáltalán hova kell fordulni ilyen problémával? És van valami konkrét korrektor ami használ? Bocs, a sok kérdésért:)
2012. szept. 17. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Alverde folyékony korrektort használok.

Emögött állhat mondjuk vashiány. A háziorvosodhoz menj el!

2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják, vashiány, E-vitaminhiány is állhat mögötte. Menj el egy vérvételre, és sokmindenre fény derülhet.


Nekem is nagyon sötét karikáim voltak, és kiderült, hogy igen súlyos vashiányom volt. (2 volt 20-24 helyett a véremben a vas értéke...). Szedtem tablettát rá egy ideig, már évek óta rendben van a vasam, a karikák is eltűntek. Csak akkor köszönnek vissza, ha elfelejtek aludni :)

Amúgy ne aggódj, ha ez lenne a problémád, a vashiány átlagos dolog serdülő lányoknál.

2012. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!