Megéri befesteni?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom azon hogy befestem a hajamat barnára, valahogy nem szeretem ezt a hajszínt.Sokan mondják hogy azzal sokkal öregebbnek néznék ki és hogy ne csináljam!És ezek után nem tudom hogy most kezdjek e bele?

[link]


2012. dec. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem meg nagyon tetszik ez a szín.. :) mondjuk, komolyan nem ismerek olyat aki szereti az eredeti hajszínét. :D (gondolom ez neked az eredeti..)


egyébként ne másokra hallgass, ha te be akarod festeni mert nem tetszik -> tehát nem érzed magad jól vele, akkor fesd. én a középszőke hajamat utáltam, és akárki akármit mondott (mert mindenki dícsérte hogy milyen szép, milyen jól áll) befestettem.. akkor csak gesztenye barnára, aztán egyre sötétebbre, és azóta mindenki azt mondja hogy sötétebbre fessem mert az állna jól. :D úgyhogy ennyit erről..


ha beakarod festeni, akkor fesd... :) azt amúgy jó ha tudod hogy általában nem olyan színű lesz a végeredmény mint amilyen a dobozon van, szinte mindig sötétebb.. legjobb az lenne ha fodrász festené, de ha úgy veszel festéket hogy tudod hogy 1 árnyalattal kb sötétebb lesz akkor nincs gond. :)

2012. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hát ez már barna..
2012. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkább (képből ítélve) aranyszőke meg sötétszőke között van valahol.. ez még nem barna. de egyébként nincs messze tőle.
2012. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot. valószínűleg neki vágok egy fodrásszal
2012. dec. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!