Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre stílusúra szeretném...

Ombre stílusúra szeretném befesteni a hajam. Szerintetek megéri? Még meddig lesz divatban? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon roncsolom, ha egy világosszőke ammóniamentes Palette festékkel befestem a végét? Mell alá érő hajam van.
2012. nov. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

ha festett a hajad akkor előtte le kell szőkíteni hogy egyáltalán befogja, ha sötétebb barna akkor kétszer kell átmenni rajt hogy egyáltalán meglátsszon.

emellett nehéz úgy megcsinálni hogy ne nézzen ki gázul meg idétlenül. mi nagyon sokat szoktunk röhögni az ilyen házi ombrekon

2012. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szép, hogy kiröhögsz másokat.:S
2012. nov. 25. 22:23
 3/7 A kérdező kommentje:
és tudom hogy kell, hogy átmenetes legyen, tehát nem lenövés szerűre festetném. festett sötétszőke vagyok, szerintem ha vennék egy világosszőkét befogná, ha befesteném, 45 perc, kimosnám és megint befesteném 45 percre
2012. nov. 25. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy pont azért gáz mert divat... nekem 6 évvel ezelőtt volt ilyen hajam. Akkor még menő volt. Ma már nem festetném ilyenre, mert tucat.
2012. nov. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha festetlen a hajad akkor ráfesthetsz az aljára.
2012. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, vegyél a hajad aljára intenzív szőkítőt az jó lesz
2012. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya olyan mintha lenőtt volna a hajad...és nincs pénzed hajfestékre.Én nem csinálnám.
2012. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!