Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tud engem gyakornokként...

Hogy tud engem gyakornokként foglalkoztatni egy fodrász?

Figyelt kérdés
jelentkeztem egy elméleti távoktatásos fodrász suliba, de gyakorlati helyet magamnak kell keresnem. van pár fodrász ismerősöm, de nem tudom hogyan tud majd foglalkoztatni. be kell jelentenie mint dolgozót, vagy majd én fizetek a helyért. szeretnék tájékozott lenni ha megyek kérdezni!
2012. dec. 3. 14:55
 1/2 anonim válasza:

Neked kell kifeizetned 100 ezeorintnal kezdodik.aztan a fodrasz bejelent tb meg satöbbi.aztan elkell menni a kamarához,ott adnak eg igazoló pappirt vagyis nekem ugy volt hogy a kamarához kellett elmenni valami papirert ami a gyakorlatot igazolja. Plusz a sulibol kapsz egy iratot amit az oktatodnak ki kell tolteni es a gyakorlat lejarta utan vissza kell kuldeni az iskolanak. Akiken gyakorolsz modelleket is neked kell beszerezned,ami igazabol a legnehezebb az egeszben. Nekem sem volt kellő modellem,ezert a suli felmondta a tanulóviszonyom.. Szoval ez is macera,meg nem

Olyan konnyu szakma mint aminek latszik! Remelem tudtam kicsit segiteni!

2012. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon is sokat segítettél! köszönöm! Zsidró szalonban érdeklődtem, ott 200.000ft-ért lehet gyakorlatozni, de nekem az napi 80km plusz, ezért keresek közelebb. Remélem a közelebbi eltud vállalni! modellekkel nem lesz gond, mert rengeteg lenne, csak el kellene már kezdenem mert nyaggatnak mikor is jöjjenek! :) köszi még egyszer!
2012. dec. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!