Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásztanulók ti hogyan...

Fodrásztanulók ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Jó helyen vagyok gyakszin tanár is segít, kijavítsa a hibáim semmit nem kell fizetniük azoknak az embereknek akik eljönnek h gyakoroljak rajtuk még se jönnek, nem tudom már hogy mit csináljak nagyon sok dologgal próbálkoztam már és semmi! :S kétségbe vagyok esve ugyanis rengeteg pénzt fizetek az iskoláért és kezdem úgy érezni mind hiába mert nem tanulok ez miatt kb. semmit csak babafejen tudok gyakorolgatni! Valaki valami tippet?

2012. nov. 29. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Családtagokat, rokonokat nem tudsz megkérni hogy menjenek? Én nem vagyok fodrásztanuló, de nekem egyik rokonom az, és kb az egész családfán végigment, anya, tesó, keresztszülők, barátok..

Szerintem facebookon hirdethetnéd, hogy ingyen vágsz hajat ha kell, vagy ilyesmi. Ha ez nem jön be akkor tényleg semmi ötletem. Vagy család, vagy fb ismerősök.

2012. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolnod kell azt is, hogyan szerezz vendégeket, mert ha munkába állsz, akkor még nagyobb probléma lesz ez.
2012. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előkapod a telefonodat és végigtárcsázol mindenkit, hogy akar-e ingyenfrizurát.
2012. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress meg ismerősöket régi osztálytársakat, vagy esetleg feladhatsz hirdetést is.

Ez is egy önreklám, mert aki most elégedett a munkáddal, az lehet később is igénybe venné a szolgáltatásodat.

Pl most jönnek a szalagavatók én bevállalnék kontyokat és feltűzéseket a helyedben, hisz ki ne örülne egy ilyen lehetőségnek. Az én fodrászom is 2500-ért tűzte fel a hajam.


Viszont vannak olyanok, akiknek kellemetlen élményei vannak a friss fodrászokkal. Pl egyszer voltam egy ilyennél (akkor már nem volt tanuló a csaj), kértem, hogy a hosszú egyenes hajam végéből csípjen le 5-7 centit. Ha nem szólok rá, akkor elkezdett volna szobrászkodni, hogy rétegesre vágja. Aztán nyár derekán volt ez, megkértem fentről fonja be egybe az egészet, mert 35 fokban úgyis hamar megszárad és hullámos lesz. Erre a csaj közli, hogy ő nem tud fonni. Milyen fodrász az ilyen? Aztán abban maradtunk hogy szárítsa meg, borravalót nem adtam, és azóta is kerülöm azt a helyet.

2012. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sztem az a fodrász aki nem tud sima 3-as alapfonást már ott elvan veszve ... :S
2012. dec. 1. 17:21
 6/6 A kérdező kommentje:
próbálkoztam már hirdetéssel a neten nem egy helyen , 1ember jött el , ismerőeimet folyamatosan csábítgatom , mindig azt mondják h igen aztán semmi .. :SS
2012. dec. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!