Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartás nélküli, elégetett...

Tartás nélküli, elégetett hajra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon vékonyszálú a hajam és 2.napra lelapul teljesen.

3 napot bír ki így a hajam, elég zsírosodó is.

1. nap még úgy ahogy jó, de 2. napra lelapul.

Hajlakk, balzsam lőve- ezektől mindig még jobban zsírosodott a hajam. Hajhabot használok de az sem az igazi.

Hennázom a hajam- ez segített neki sokat.

Igazából lehet az a baj,hogy anno sokat használtam a hajkisimitót (remington) és elégettem a hajam vele.

(azóta persze kétszer is le lett vágatva rövidre a hajam. de még így sem a régi).

Hogy tudnám helyre hozni a hajamat??



2012. nov. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
vitaminokkal leginkább, vannak erre megfelelő kapszulák, de a helyes étrend sem elhanyagolható. nézz utána.
2012. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

helyesen, egészségesen étkezem. persze lenne még mit vennem de arra nincsen pénzem. (vitaminkiegészítőkre gondolok)

úgyhogy addig marad ami van.. de nem eszem egészségtelenül.

2012. nov. 27. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajvitaminok, egészséges táplálkozás sokat segíthet rajta. A vasalót remélem azóta elő sem szedted a szekrény mélyéről... Emellett viszont én azt figyeltem meg a saját hajamon (egyszer volt színezve, soha nem volt befestve, vasalni nagyon ritkán szoktam, alapállapotban göndör, így nagyon hamar ki tud száradni, de a hajtőnél meg zsírosodik) hogy bármit csinálok vele, pár évenként mindig változik egy kicsit vagy a haj "állaga" vagy a fejbőr faggyútermelése, a hajszálak mennyisége, stb... Szóval lehet, neked is eljött a változás ideje, csak te még rásegítettél a hajvasalással is.
2012. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem mindig vékonyszálú ,lelapulós hajam volt. és még rosszabb lett a hajvasalótól. persze,hogy abbahagytam már több, mint 1,5 éve.

persze azóta sokat javult a hajam, hála a hennának(is).

2012. nov. 28. 17:10
 5/5 A kérdező kommentje:

ja és igazából én göndörítettem rajta, mert túl egyenes volt a hajam.

hajvitaminokat utána fogok nézni mik vannak.

még lehet,hogy egyszer jót tenne neki egy hajvágás.

2012. nov. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!