Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyet ajánlotok? Nektek...

Milyet ajánlotok? Nektek melyik jött be?

Figyelt kérdés

Belevágtam a fogyókúrába, lassan egy hónapja.. Lassan fogyok, de félek hogy a fogyástól meg fog nyúlni a bőröm. Milyen bőrfeszesítő krémet ajánlanátok, ami tényleg jó? Nem a 6-7ezres 100ml-es krémek érdekelnének, hanem a valamivel olcsóbb kategória.


És narancsbőr ellen mi a legjobb akár házi módszer, akár krém?


Köszi előre is. :)


2012. nov. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem hirtelen akarsz 2számjegyektől megszabadulni,akkor nem fog megnyúlni a bőröd.
2012. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaa.. és esetleg tudnátok ajánlani valamit striák elhalványítására? tudom hogy eltüntetni nem lehet, de ha halványabbak lennének, én már annak is örülnék. :)
2012. nov. 17. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
fogyassz sok vizet, és minél kevesebb szénhidrátot, belsőleg őrizd meg a bőröd rugalmasságát inkább,minthogy többezres krémeket vegyél,amik szrt se érnek.
2012. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hirtelen, adtam magamnak 2 évet az 50 kiló feleslegemnek (kb).. de akkor is nagyon nagy túlsúly, szóval.. :/ edzek is, az étrendemen is alakítottam, és fiatal is vagyok, tudom hogy elvileg nem lenne szabad megnyúlnia, de biztosra akarok menni..
2012. nov. 17. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
én akkor is azt mondom neked, hogy a jól táplált bőr nem fog megnyúlni,és a krémek nem fognak többet segíteni annál minthogy hidratálnak kicsit. de az is igaz,hogy én nem vagyok túl egy nagyobb fogyáson sem,szóval majd biztos jön valaki,aki megosztja veled személyes tapasztalatait.ha javasolhatom egyébként az ilyen jellegű kérdéseket inkább fogyókúra témába tedd,ott talán többet tudnak segíteni.)sok sikert kívánok:)
2012. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért írtam ide, mert végül is nem fogyókúrás, hanem bőrápolásos kérdés. :) de köszi a válaszokat. :)
2012. nov. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!