Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullhat a hajam? Részlet...

Mitől hullhat a hajam? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Úgy két-három hónapja egyik napról a másikra nagyon elkezdett hullanni a hajam. Főleg hajmosásnál veszem észre, szinte csomókban marad a kezemben ilyenkor.


Elmentem orvoshoz, volt vérvétel, fogászat, de semmi. A doktornő azt mondta, van olyan, hogy valakinek csak úgy elkezd hullani, aztán egyszer csak abbamarad.

Még le is vágattam a hajamat, hátha a hosszát nem bírta; most fele olyan hosszú, mint volt, de ez sem segített.

Elkezdtem vitamint szedni, hátha valamelyik hiányától van, de még mindig nem javult.


Valakinek van ötlete, mi lehet az oka?

Illetve ha tudtok ajánlani valami bevált szert, ami megállítja a hullást, annak örülnék. Revalidot kezdtem el szedni, de annyira éhes voltam tőle éjjel-nappal, hogy abbahagytam. Más tipp?


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. nov. 27. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajhullás elleni hajszesz minden nap! 1-2 hét használat után már nem is fog hullani. Ajánlom a Stella hajszeszt. Nem is drága.
2012. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Jó ötletnek tűnik! :)
2012. nov. 27. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!