Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Göndörödik a hajam....

Segítség! Göndörödik a hajam. (? )

Figyelt kérdés
Amikor megmosom és nem szárítom meg, akkor tisztára összeugrik, és egy napig hullámos. Le szeretnék nyíratkozni fokozatos (tépett) hajra. Akkor teljesen begöndörödne? Ha ez számít, az apukámnak olyan göndör a haja, hogy csak akkor tudja kifésülni, ha megmossa. 13/l.

2012. nov. 24. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha göndör a hajad? Szerintem nagyon szép a göndör haj :) Próbáld meg elfogadni és a legjobbat kihozni abból, amit a természet adott neked.

Egyébként, ha levágatod tépettre, akkor még jobban fog kunkorodni, mert össze vissza lesznek rövidebb-hosszabb tincsek a hajadban.

2012. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy én szeretnék göndör hajat! Csak azt nem tudom, hogyan lehetne még göndörebb. Köszi a választ.
2012. nov. 27. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem volt egyértelmű a leírásodban, de így már értem. Szerintem vágasd le akkor tépettre és használj göndör hajra való termékeket, illetve a diffúzoros hajszárítót nagyon ajánlom, sokat segít! :) Nekem szögegyenes hajam van. A fodrász rátett göndörítő hajhabot, beletette a hajszárító diffúzor fejébe és 1-2 napig göndör maradt tőle a hajam.
2012. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ja és bocsi, hogy ha nem volt 1értelmű.
2012. nov. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!