Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! Szerintetek milyen...

Lanyok! Szerintetek milyen frizura all jol egy 16 eves pasinak, ami divatos is?

Figyelt kérdés

Linkelnetek kepeket? Kinezetemrol annyit, hogy magas(186), masok szerint jokepu, komoly srac vagyok. Divatosan oltozkodok (Bershka, Levis stb..)

Valtoztatnek a hajamon. Normalis frizura kene, nem valami extrem... Olyan ami divatos. Gimibe jarok, ugyhogy gimis csajok velemenye is erdekel.

Nem nagyon ertek a fodraszathoz, lehet nem igy mondjak, de olyasmi az elkepzelesem, hogy ket oldalon (fulem oldalan) rovidebb legyen a hajam, folul hosszabb amit be is lehet loni. A hajam eleg hosszu szerintem, ugyhogy azzal nincs gond.



2012. nov. 22. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


18/L

2012. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát persze,hogy a tüsi haj.
2012. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne másnak akarj tetszeni. nem akarok közhelyeket puffogtatni,de ami neked jóláll,vagy amilyen frizurát szeretnél olyan legyen.a lányoknak sokkal jobban bejön ha valakinek van egy saját stilusa,saját hajviselete ami csak neki van.(persze nem valami idétlenség:)


na de visszatérve hogy hasznos választ adjak,nekem az tetszik ha az illetőnek VAN haja.nem mondom hogy érjen derékig,de ne legyen tüsi.ez csak az én véleményem,de ettől függetlenül nyilván mindenkinek más jön be :)


[link]


Jo nekem mondjuk ez az ideálom,de kinek hogy..

remélem segítettem :))

2012. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok,nekem ez is nagyon tetszik :))

[link]


Ja és 16/L

2012. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minél hosszabb, annál jobb! Mármint a haja!!!
2016. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!