Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat keverhetek...

Ricinusolajat keverhetek hennával?

Figyelt kérdés
festett vörös hajam van és ezzel szeretném felfrissíteni a színét. :D lehet őket keverni?:D csak pár órára hagynám a hajamon...
2012. nov. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Festett hajra nem szabad se hennát se olajat használni.
2012. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem hennával lett festve a hajam; és engem is érdekelne, hogy ricinus olajat lehet-e rá kenni...??
2012. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hennával festem a hajamat, s a hennapépbe is löttyintek némi ricinust és olivát, illetve ricinuspakolást is használok. Ha nem vegyileg festett a hajad, hanem hennázott, akkor keverd nyugodtan, ártani biztosan nem fog! Viszont a vegyileg, kémiai hajfestékkel festett hajra ne menj rá vele. Szerintem.
2013. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Festett hajat is ápolhatsz olajokkal nyugodtan. Még jót is tesz a száraz hajvégeknek. De a hennához én nem keverném, mert az olaj védőréteget képez a hajszálak felszínén, és kevésbé intenzív lesz a hajfestés eredménye. A helyedben hajfestések között használnám néha.
2013. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!