Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajat nem lehet...

Ricinusolajat nem lehet hajvégre kenni?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam és le vagyok döbbenve...Pár hete így használom, hajmosás előtt meg vagy egy napot rajtahagyom és azóta alig van pár töredezett hajvégem. Erősebb és brutál csillogó lett a hajvégem tőle...Akkor inkább ne használjam "hajvégfeltöltőként"? :D
2012. nov. 4. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez érdekes, mert én meg pont azt olvastam, hogy lehet :D ha szép lesz tőle használd csak
2012. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan teheted.
2012. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
föleg miután hatásos is. Mért nem a saját tapasztalatoddal törödsz? Az alényeg nem az hogy mit mondd más.
2012. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem lehet,én is használom és tök selymes tőle a hajam
2012. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyet kérdezek, én is most kezdeném el használni: kb. mennyit használtok belőle a hajvégekre összesen? Kb. 2 evőkanálnyit?
2012. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az rengeteg azt sosem szivná be, a hajvégekre nagyon ekvés kell. A hajtőre, fejbörre kell kb 2 ek.
2012. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi!

Még annyi, hogy azt a száraz hajvégekbe bekenem, rajta hagyom, majd megmosom a hajam a szokott módon?

2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém beszivja reggelre, de keveset teszek és csak a végekre.
2012. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én többet használok,egy 1,5dl pohár negyedéig öntök ricinust és étolajat, szoval nem csak annyit használok amennyit pont szívna,hanem többet és rakok rá celofánt ,törölközöt és 4-6óráig rajta hagyom
2012. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

én barbár vagyok, tenyerembe öntöm ki, nagyját a végébe bemasszírozom a maradékot meg a hajhosszon eloszlatom-hogy sikerül. Nekem max egy nap és tökre beszívja és durván erős tömött és csillogó lesz a hajam de nagyon nagyon.

2012. nov. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!