Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon károsítaná a hajam?

Nagyon károsítaná a hajam?

Figyelt kérdés

alap hajszínem sötétszőke... ezt most világosítottam pár árnyalattal...de nem szőkítő porral, hanem olyan boltban vehető festékkel ami világosít pár árnyalatot a szőke hajamon..

ezt is csak 4-5 hetente használhatom, h ne ártson a hajamnak, vagy 2-3 alkalommal, h elérjem a kívánt színt, lehet gyakrabban is? 2 hetente pl?


2009. aug. 16. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:

ilyen a hajfesték : [link]


tényleg, elsőre is szép színe lett, de nem tudom mikor kenhetem rá következőleg

2009. aug. 16. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:

szintén sötétszöke hajamra énis hasonlot kenegettem,3-4 hetente,semmi baja nem volt töle,de hajtol függ

nekem a szökitőpor 4 hetente használata sem ártott fél éven keresztül,erős a hajam


de van egy barátnőm,neki teljesen eltöredezett ttol hogy 4 hetente,ugyhogy ő csak akkor festi,ha már nagyon kopik

2009. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hajfestékek nekem se készítik ki a hajam, akkor merem gyakrabban is, míg olyan nem lesz amilyet akarok :) de szőkíteni nem akarom, az szerintemtem felesleges károsítás lenne nekem :) köszönöm szépen a válaszod, ha még van valakinek véleménye, tapasztalata, írjon!
2009. aug. 16. 14:43
 4/7 A kérdező kommentje:
-tem :D
2009. aug. 16. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
hát a bolti krémes festék biztosan jobb mint a szőkítőpor, de azt ne felejtsd el hogy abban ugyanúgy van szőkítő. Mellesleg 2hetente írják h akkor szabad festeni, és akkor kell is, mert a szőkénél iszonyatosan ronda a lenövés. én ezért 1-1.5 hetente szoktam szőkíteni, és fodrászok szerint is jó minőségű a hajam, semmi baja.
2009. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. aug. 17. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nem tesz neki jót...de nem is értem, hogy miért nem elég havonta, max 3 hetente használni?! De egyébként, ez hajtól függ, valakinek már kisebb dolgoktól is tönkre megy!
2009. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!