Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire kárositaná a hajvasal...

Mennyire kárositaná a hajvasaló a hajam?

Figyelt kérdés
Ha vennék egy jó minőségű hajvasalót,mondjuk remingtont és csak hetente egyszer,hajmosás után vasalnám a hajam,mennyire kárositaná?
2010. júl. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Lényegtelen mennyiségben.Amúgy sztem inkább Bellissima Imetec-et vegyél,olyan Hajas Lacisat,mert az nagyon jól védi a hajat.Nekem is olyan van és én minden 2. nap vasalom a hajm.
2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hetente egy az nem károsítja úgy mintha mindennap használnád. Az még a normális kereten belül van. Szóval hetente egyszer simán használhatod.
2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

nekem is imetec belissima van, és gyönyörű fényes a hajam.

egyáltalán nem károsítja, persze használok rá hővédő krémet.

2010. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

egy olyan imetec belissima mennyibe kerül?

nekem remington van ami nagyon töredezetté tette a hajamat igaz én nem használtam hozzá olyan hővédőt...

de mondjuk szerintem heti 1x még remingtonnal sem lesz gázos. de mindennap remingtonnal nem ajánlatos nagyon megszívtam. úgyhogy most próbálok változtatni , nem használom.

2010. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hetente egyszer nem fog károsodni,de azért időnként tegyél rá pakolást.

én remingtont minden nap használtam,egy évig,és borzalmas lett,bármennyi időt töltöttem a hajammal,olyan volt,mintha nem fésülködtem volna,és össze-vissza töredezett.mostmár nem vasalom,és hónapról hónapra egyre szebb a hajam.

2010. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
a belissimanem jó.A remington elismert márka,vagy vegyél hajas laci terméket,bárén nem vagyok azért oda.én minden nap vasalom a haja,vagy minden második nap,annyi hogy picit száraz a vége,de ez is hajtól típustól függ.FEstetem is,és hála a balzsamnak amit használok a samponnal egytt,bagyon sejmes.
2010. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az imetec belissimát hajas laci reklámozza...

és igenis jó.

nekem már két éve megvan, semmi bajom vele, a hajam azóta fényesebb, és nagyon szép.

az enyém az imetec belissima creativity , akkor az volt a legdrágább asszem 12 ezer, most is annyi lehet.

de megéri. nagyon!

2010. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de hővédőt mindenképp használj mellé!!

én lorealt használok.

bevált.

kb 8 hónapja vettem, és még mindig van belőle egy csomó, pedig derékig ér a hajam , és 2naponta vasalom.

kevés kell belőle.

2010. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok,én a sima imetecet használom már három éve,az ilyen:


[link]


Én ezt 8000 Ft-ért vettem.

2010. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!