Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék ellene? Nagyon...

Mit tehetnék ellene? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés
Egy esés következtében a bal oldali "kiálló" medencecsontom megsebesült, még tavasszal. Azóta természetesen már begyógyult,de csúnya piros heg maradt a helyén, kb. 3cm kiterjedésű. Mindig bekenem egy ilyen sebekre való géllel,éjszakára fedőkötést alkalmazok. A színe viszont nem változik,nagyon bánt,és a nyári bikiniszezonban takargatnom kell magamat,mert utálom,hogy így néz ki :( Mit tehetnék még a gyógyulás és a szebb bőr érdekében?
2012. nov. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak téged zavar ennyire. Miért kell takargatni? Senki nem azt a heget fogja nézni. Ez nem ront semmit egy test kinézetén:)
2012. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt, hogy elviseled, megszokod hogy igy nezel ki es elfogadod onmagadat

engem pici koromban egy kutya harapott meg az arcomon, a mai napig latszik a heg (30on tul vagyok) es igy is bomlanak utanam a ferfiak, szoval hidd el, nem a heg/sebhely/folt szamit!


En olyannak szeretem magam amilyen vagyok es mivel en elfogadom onmagam ilyennek, ezert a ferfiak is elfogadnak.


Ha te "utalod" magad valamely testi hibad/hiannyossagod miatt, akkor azt a fiuk megerzik es oket is zavarni fogja a dolog.

2012. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 15. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél hegeltávolító krémet. Vannak nem túl drága fajták is. Én valamelyik nap érdeklődtem pont és volt egy 1200-ért (kb) a nevét nem tudom de arra emlékszem hogy fura volt a neve. és sárga-fehér doboza volt.
2012. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont olyat használok, a neve Contractubex! de azért köszönöm :)
2012. nov. 16. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:

És nem használt semmit sem?

(csak mert én épp olyat készülök venni)

2012. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de javult,csak hosszú-hosszú időn keresztül kell ezzel kenni.
2012. nov. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!